Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Czyściwa firmy MEWA efektywne i ekonomiczne w każdym zastosowaniu.
(2015-10-27)

lm

Czystość na duże znaczenie zarówno w procesie produkcyjnym, jak i w usługach. Do czyszczenia zwykle wykorzystywane są różne materiały, przeważnie są to czyściwa jednorazowe, które następnie jako odpady podlegają następnie utylizacji. O wiele bardziej efektywne i ekologiczne jest stosowanie czyściw wielokrotnego użytku, oferowanych przez firmę MEWA.

Czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA wykorzystywane są od 1908 roku w różnych ob-szarach przemysłu i usług. Firma zaopatruje w czyściwa użytkowników w całej Europie, którymi są zakłady przemysłowe, drukarnie, warsztaty samochodowe i rzemieślnicze.

Czyściwa dostarczane są w ramach tzw. pełnej obsługi klienta, tzn. po zabrudzeniu odbierane są od klienta, następnie są one prane w nowoczesnych i ekologicznych urządzeniach pralniczych, poddawane kontroli jakości, ewentualnie wymieniane na nowe w przypadku zniszczonych czyściw, a następnie ponownie dostarczane sąklientowi już jako czyste czyściwa.

Jednoznaczne korzyści dla użytkownika korzystającego z czyściw firmy MEWA


Użytkownik, korzystając z inteligentnego systemu czyściw firmy MEWA, ma wiele korzyści:
-    Ma do wyboru czyściwa różnej jakości, zależnie od obszaru zastosowania;
-    W każdej chwili dysponuje niezbędną ilością czyściw, jaka jest mu potrzebna;
-    Otrzymuje zawsze czyste czyściwa najwyższej jakości, które są o wiele bardziej efektywne niż czyściwa z pociętych materiałów tekstylnych czy czyściwa z włókniny;
-    Nie musi zaprzątać sobie głowy dokumentacją wymaganą przez odpowiednie urzędy odpowiedzialne za ochronę środowiska. MEWA przejmuje od klienta wszelkie związane z tym zobowiązania, a także logistykę;
-    Może w sposób bezpieczny i niezawodny przechowywać i transportować czyściwa w opracowanym przez firmę MEWA specjalnym pojemniku SaCon®, spełniającym wszelkie wymagania regulaminu EKG ONZ.

Użytkownik otrzymuje zatem do dyspozycji wysokiej jakości czyściwa, które w praktycznym zastosowaniu łączą w sobie wszelkie niezbędne właściwości: dużą nasiąkliwość, wytrzymałość i trwałość. Czyściwo wykonane z bawełny jest w stanie zaabsorbować ciecz o masie dwuipółkrotnie większej niż ciężar własny, jest odporne na rozerwanie oraz może być prane do 50 razy i ponownie stosowane. Stanowi to jednocześnie poważny wkład w ochronę środowiska naturalnego, bowiem rocznie w zakładach firmy MEWA pranych jest 966 mln. sztuk czyściwa.
 
Czyściwa firmy MEWA od lat z powodzeniem wykorzystywane są w różnych branżach dzięki temu, że są uniwersalne, niezawodne i mogą być optymalnie dostosowane do każdego obszaru zastosowań. Wie o tym ponad 120 000 przedsiębiorstw, które na co dzień wykorzystują czyściwa firmy MEWA.

mewalider

MEWA Textil-Management

Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 42 placówki, oferując odzież zawodową i ochronną, czyściwa tekstylne, wycieraczki do butów, absorpcyjne maty olejowe, jak również urządzenia do czyszczenia części w ramach pełnej obsługi. Dodatkowo można także zamówić z katalogu artykuły BHP oferowane pod marką „World WideWork by MEWA“. 4900 pracowników obsługuje ponad 172 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2014 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 583 mln euro.

Założona w 1908 roku firma MEWA, jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W listopadzie 2013 roku, w ramach Niemieckiej Nagrody za Zrównoważony Rozwój, MEWA wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. W 2013 roku wydawnictwo Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2015 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“.

 

www.mewa-service.pl

Filmy o MEWA Textil-Management: http://www.youtube.com/user/mewaPOL.

MEWA na Twitterze: twitter.com/mewa_pl

Kontakt dla prasy:
ADIUNCTOR Roman Benedykciuk
02-776 Warszawa, ul. Nugat 8 m 59
Tel.: +48 22 643 81 73
Email: biuro@adiunctor.pl

 

Zdjęcia: MEWA

mt

Czyściwo firmy MEWA jest w stanie zaabsorbować ciecz dwuipółkrotnie cięższą od własnej masy.

mp

Po wykorzystaniu czyściwo może być prane do 50 razy.


tm

Czyściwa firmy MEWA charakteryzują się dużą nasiąkliwością i wytrzymałością.