Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Użytkownicy czyściw MEWA mogą uzupełniać swoje wyposażenie o dodatkowe artykuły ochronne: MEWA oferuje szeroka paletę produktów, które mogą być wykorzystane w różnych branżach.
(2015-05-25)

lm


Od ponad stu lat firma MEWA oferuje czyściwa wielokrotnego użytku do zastosowań przemysłowych, które w ramach tzw. pełnego serwisu wykorzystywane są w warsztatach samochodowych, drukarniach, w zakładach rzemieślniczych i przemysłowych. Dla użytkowników czyściw MEWA ma także obszerną ofertę w zakresie artykułów BHP – zarówno ochronnych jak i technicznych.

Każdy, kto używa czyściw firmy MEWA, potrzebuje z reguły także rękawic, butów ochronnych oraz innych artykułów BHP. Dlatego też oferujemy naszym klientom jednocześnie artykuły ochronne, w które mogą oni wyposażyć swój personel, a tym samym sprawić, że wykonywana praca stanie siᶒprostsza i bezpieczniejsza (http://www.mewa-service.pl/artykuly-bhp/). Wyposażenie BHP to idealne uzupełnienie usług w zakresie tekstyliów przemysłowych firmy MEWA.

Szeroką paletę artykułów BHP oferujemy pod marką„World Wide Work by MEWA“. W formie katalogu lub jak kto woli w sklepie internetowym prezentujemy naszym klientom wyroby znanych i uznanych marek, przeznaczone dla każdego zawodu i branży. Klient może znaleźć tu np. półbuty lub sznurowane buty z cholewką. Może wyposażyć swoich pracowników zatrudnionych w warsztacie w buty ochronne o ciekawym wyglądzie, lub też w stylowe półbuty znanych producentów, takich jak np. Lee Cooper czy Label No Risk. Może również wybrać lekkie, sportowe modele firmy Ducati, nie mówiąc już o szerokim wyborze produktów marki Korsar.

Bezpieczeństwo podstawą skutecznej i wydajnej pracy
Nowoczesne, lekkie i elastyczne buty ochronne oferowane są we wszystkich klasach bezpieczeństwa. Klienci znajdą tutaj obuwie z podeszwą odporną na przebicia, buty odporne na działanie wysokiej temperatury z antypoślizgową podeszwą gumową lub też buty odporne na działanie olejów, kwasów, benzyny i tłuszczy.W zależności od potrzeb nadają się one do różnych zastosowań -  wszędzie jednak tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo.

Rękawice ochronne chronią dłonie pracowników w wielu przypadkach ryzyka, na jakie narażone sᶏw trakcie wykonywania codziennej pracy.Dostępne są zatem rozwiązania pozwalające w odpowiedni sposób chronić dłonie w każdym zawodzie: np. modele o właściwościach antystatycznych (ESD) czy też specjalne rękawice dla spawaczy. Wykonane są one z materiałów wysokiej jakości i odznaczają się odpornością na ścieranie, przecięcie, rozerwanie czy też przekłucie.
 
Wszystkie oferowane artykuły wykonane są zgodnie z europejskimi normami i posiadają odpowiednie certyfikaty. Dla użytkownika jest w tym wypadku jedna zasadnicza korzyść: w ramach zarządzania tekstyliami firmy MEWA wszystko może on zamówić u jednego dostawcy, zarówno czyściwa w systemie pełnej obsługi, jak i wyposażenie BHP dla pracowników.

Artykuły marki World Wide Work firmy MEWA można zamawiać na stronie:
http://www.mewa-service.pl/artykuly-bhp/


maly siegel.jpg

MEWA Textil-Management

Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 42 placówki, oferując odzież zawodową i ochronną, czyściwa tekstylne, maty podłogowe, absorpcyjne maty olejowe, jak też urządzenia do czyszczenia części w ramach pełnej obsługi. W uzupełnieniu można także zamówić z katalogu artykuły BHP oferowane pod marką „World Wide Work by MEWA“. 4900 pracowników obsługuje ponad 172 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2013 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 583 mln euro.

Założona w 1908 roku MEWA, jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W listopadzie 2013 roku, w ramach Niemieckiej Nagrody za Zrównoważony Rozwój, wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. W 2013 roku wydawnictwo Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2015 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“.

www.mewa-service.pl

Filmy o MEWA Textil-Management:
http://www.youtube.com/user/mewaPOL.


MEWA na Twitterze: twitter.com/mewa_pl

Kontakt dla prasy:
ADIUNCTOR Roman Benedykciuk
02-776 Warszawa, ul. Nugat 8 m 59,
Tel.: +48 22 643 81 73,
E-Mail: biuro@adiunctor.pl

  Zdjęcia: MEWA 

zdj 1m15.jpg

Czyściwa wielokrotnego użytku od lat stanowią główną ofertę firmy MEWA-Textil-Management.

zdj 2m15.jpg

  World WideWork by MEWA ma w ofercie także stylowe półbuty znanych producentów.

 
zdj 3m15.jpg

Wykonane z najlepszych materiałów nowoczesne rękawice ochronne sprawiają, że praca jest wygodna i bezpieczniejsza.