Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Wszystko dla hotelu
(2014-07-11)


worldhotel.jpg

Targi WorldHotel, które odbędą się w dniach 17-19 września br., są ważnym wydarzeniem branżowym i miejscem spotkań przedstawicieli sektora hotelarskiego. To tu kreowane są trendy, a także prezentowane najnowsze produkty i rozwiązania dla hoteli, także w zakresie umeblowania obiektów.

VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014, organizowane przez firmę MT Targi Polska, to możliwość dotarcia do właścicieli i kadry zarządzającej hoteli, pensjonatów, ośrodków konferencyjnych i wypoczynkowych. Targi odwiedzają też projektanci i dekoratorzy wnętrz, inwestorzy i firmy wykonawcze. Tym samym wystawcy mają bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi w sprawie zakupu nowego wyposażenia.

Na targach dostępna będzie kompleksowa oferta produktów i usług niezbędnych do prowadzenia obiektów noclegowych. Producenci i dystrybutorzy mebli mogą zaprezentować się w ramach takich sektorów wystawienniczych jak wyposażenie i wystrój wnętrz, czy wyposażenie sal konferencyjnych, barów i sal restauracyjnych. Przedsiębiorcy mogą również wziąć udział w konkursie „The Best of WorldHotel” oraz w konkursie o Nagrodę Ministra Gospodarki, które są dodatkową szansą na promocję.

Targom WorldHotel towarzyszyć będzie merytoryczny program, a w nim spotkania branżowe, seminaria z ekspertami i przykłady best practices. Podczas imprezy odbędzie się m.in. biznesowe śniadanie dla prezesów oraz dyrektorów największych hoteli w Polsce.

Patronat Honorowy nad Targami WorldHotel sprawuje Janusz Piechociński, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki.

Więcej: www.worldhotel.pl

sprzatanie_rgb1.png


Współpraca Medialna