Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Zostań perfekcyjną Panią domu!
(2014-03-19)
Czy widziałaś kiedykolwiek w telewizji jeden z najbardziej popularnych programów przeznaczonych dla Pań domu, które do tej pory nie mogły poradzić sobie z ogromem obowiązków, jakie na nich ciążyły, ale dzięki pomocy perfekcyjnej Pani domu zmieniły się nie do poznania? Zapragnęłaś, aby w Twoim domu, życiu i osobowości również zaszły takie znaczące zmiany?

Nic nie stoi na przeszkodzie – przedstawiamy triki, które na pewno polepszą komfort Twojego życia i usprawnią sprzątanie...


Perfekcyjny dom tak naprawdę nie istnieje – nikt nie ma przecież czasu albo ochoty na to, aby codziennie sprawdzać, czy kurz nie znalazł się w jakiś zakamarkach, do których zazwyczaj i tak nikt nie zagląda. Jednak perfekcyjny dom wcale nie oznacza, że musi wyglądać jak z programu telewizyjnego – idealny dom to dom, w którym nie ma wiecznego chaosu i panuje ogólny ład i porządek, a tego chyba jesteś w stanie dokonać?
Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie, to musisz po prostu uwierzyć w siebie, wykonać plan działania i zabrać się za wszystkie jego punkty po kolei, a wtedy z pewnością osiągniesz sukces.
My radzimy jak polepszyć jakość Twojego życia poprzez zastosowanie specjalnych trików, pozwalających na utrzymanie w czystości miejsc, z którymi problem mają wszyscy i pozwalają one na szybkie doprowadzenie ich do odpowiedniego stanu, nierzadko przypominającego nowość. Maszyny czyszczące różnego typu jakie posiadamy radzą sobie znakomicie, ale nie dotrą wszędzie.

Poniższe rozwiązania przydadzą się każdej Pani domu w codziennych obowiązkach – zapoznaj się z nimi i zostać perfekcyjną Panią domu!

- słuchawka prysznicowa – najczęściej znajduje się na niej dużo kamienia, który jest bardzo trudno usuwalny. Możesz szybko to zmienić, nakładając na słuchawkę plastikowy woreczek z octem i odczekując noc. Zobaczysz, że poranne efekty będą oszałamiające!

- za duże wiadro w stosunku do umywalki – z tym problemem spotyka się każda pani domu. Jak napełnić takie wiadro? Wykorzystaj do tego szufelkę, która będzie pełniła rolę lejka.

-  rysy na meblach drewnianych – częsty problem, z którym niewiele da się zrobić, tak przynajmniej nam się wydaje. Tymczasem wystarczy natrzeć je orzechem włoskim, a staną się niewidoczne!

-  Otwieranie toreb związanych na supeł – odwieczny problem, jak rozwiązać taki supeł? Po prostu go ie róbmy, zamiast tego wolny koniec worka należy z całych sił zakręcić wokół własnej osi i wcisnąć go do środka.

Maszyny czyszczące dla profesjonalistów do zastosowań w biurach, mieszkaniach, obiektach przemysłowych oferuje czystapolska.pl. Szeroka gama urządzeń takich jak myjki parowe czy odkurzacze przemysłowe są niezbędne w sprzątaniu obiektów o dużych powierzchniach.
 
139515976496416100.jpg

(fot. czystapolska.pl)