Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Nowa, bogata oferta odzieży roboczej w nowym katalogu markowych artykułów bhp i odzieży ochronnej firmy MEWA
(2013-09-18)

lm

 

Nowa, bogata oferta odzieży roboczej w nowym katalogu markowych artykułów bhp i odzieży ochronnej firmy MEWA

Innowacyjne produkty bhp spełniające wymogi jutra

Robotyka, druk trójwymiarowy, nanotechnologie - postęp techniki dokonuje się w zawrotnym tempie. Jednak każdy, kto pragnie dotrzymać kroku temu rozwojowi, powinien przy tym zadbać o swoją ochronę. Nowy katalog firmy MEWA łączy najnowszy stan techniki i najlepsze wyroby czołowych marek z sektora bhp, oferując tym samym wszystko, co niezbędne, by sprostać wyzwaniom przyszłości.

Gotowi do pracy – od stóp do głów
Produkty takich firm jak Ansell, Elten, Helly Hansen czy też Hakro, Honeywell, Korsar, i  Puma – najnowsza wersja katalogu z artykułami bhp uwzględnia wszystkie marki, które liczą się w branży. Jest tu wiele nowych artykułów wysokiej jakości, które chronią pracowników od stóp do głów i, już dziś spełniają wymogi jutra. Oferty uzupełnione są interesującymi opisami i ilustracjami dotyczącymi technologii przyszłości, w ten sposób kontynuujemy sprawdzoną koncepcję katalogu firmy MEWA „World Wide Work“.

Technologie przyszłości czynią pracę lepszą, bezpieczniejszą i bardziej estetyczną
Również buty i rękawice ochronne, a także odzież robocza podlegają nowoczesnym trendom i uwzględniają osiągnięcia techniki – z korzyścią dla użytkowników i ich komfortu.

„Środowisko pracy zmienia się nieustannie, a tym samym i potrzeby naszych klientów. Dostrzegamy te oczekiwania i stale rozwijamy nasz asortyment“, wyjaśnia Margharet Feldgiebel, kierująca działem artykułów bhp w Grupie MEWA. Wprowadzamy nowe włókna i rozwiązania techniczne tak samo jak nowoczesne trendy mody, dla których poszukaliśmy inspiracji w strefie relaksu i wypoczynku.

Nowoczesne buty ochronne zaopatrzone są w podeszwę z warstwą powietrzną, umieszczony na pięcie żel wytłumiający kroki, wkładkę termiczną z GORE-TEXU i tekstylną warstwę chroniącą przed przebiciem, co w porównaniu z wcześniej stosowanym obuwiem ze stalową wkładką w podeszwie, stanowi prawdziwą wygodę dla nóg. Margharet Feldgiebel wie, że jej klienci cenią dodatkowe cechy wyrobów, mające wpływ na  ich komfort i wygląd. „Dzięki zastosowaniu nowych materiałów możemy obecnie zaoferować duży wybór obuwia w klasie bezpieczeństwa S3, które jest tak komfortowe, jak dobrej klasy obuwie rekreacyjne, i tak też ono zresztą wygląda.“

W obuwiu wykorzystywana jest również zaawansowana technologia - włókna szklane, KEVLAR® i wysokiej jakości polietylen. Charakteryzują się one dużą odpornością na przecięcie. Lekkie materiały w rękawicach ochronnych przeznaczonych do precyzyjnych prac montażowych zastępują dotychczas niewygodne rękawice skórzane. Poza tym oferujemy także rękawice zimowe ze skóry, sztucznej skóry lub poliestru. Niektóre z nich chronią przed temperaturami sięgającym minus 20-30 stopni, jak na przykład rękawice "Korsar Frozen" z podszewką izolującą z włókna 3M THINSULATE, które sprawiają, że ręce nie marzną przy temperaturze minus 30 stopni.

Obok dużego wyboru prezentowanych marek poszczególnych wyrobów, katalog oferuje również szeroki zakres rozmiarów i doskonałych alternatywnych rozwiązań przeznaczonych dla pań. W segmencie odzieży wierzchniej istnieje możliwość - bez obaw, że odzież będzie za ciasna lub zbyt luźna - stosowania wielu kombinacji kurtek, wodoodpornych i wykonanych z oddychającej tkaniny, przeznaczonych do noszenia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, zależnie od potrzeb i warunków pogodowych. Dla zwolenników odzieży noszonej na zewnątrz katalog na rok 2013/2014 oferuje wiele kurtek pikowanych i polarowych oraz kurtek typu soft shell (wykonanych z hydrofobowej tkaniny oddychającej), jak między innymi linię wyrobów „High-Q“ marki Korsar. „Funkcjonalność, aktualność i wysoka jakość – odzież robocza uwzględnia aktualnie panujące trendy w tej branży“, zachwala pani dyrektor odpowiedzialna za nową kolekcję dla pań i panów. Dla Margharet Feldgiebel liczy się przyszłość, a każdemu, kto pragnie się o tym przekonać, proponuje zapoznanie się z nowym, liczącym ponad 360 stron nowym katalogiem.

mm 

MEWA Textil-Management


Firma MEWA posiada 42 placówki w całej Europie. Oferuje usługi typu full-service w zakresie odzieży roboczej i ochronnej, czyściw tekstylnych, wycieraczek do butów i mat olejowych, oraz artykułów bhp. 4300 pracowników obsługuje ponad 160 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2011 roku firma osiągnęła obroty w  wysokości 489 mln euro.  Założona w 1908 roku firma MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych.  W 2011 roku jury pod przewodnictwem Bernda Venohra, profesora ekonomii z Berlina, zakwalifikowało firmę MEWA do grona niemieckich liderów rynku.  W 2013 roku firma MEWA ponownie wyróżniona została przez wydawnictwo Verlag Deutsche Standards jako „marka stulecia“ i umieszczona w kompendium „Marken     des Jahrhunderts – Leuchttürme auf dem Markenmeer” (Marki stulecia – latarnie na morzu marek).     


MEWA Textil-Service sp. z o.o.                                                       

www.mewa-service.pl

Firma MEWA w serwisie Youtube
http://www.youtube.com/user/mewaPOL

Kontakt dla prasy:
Roman Benedykciuk
ADIUNCTOR
ul. Nugat 8 m 59, 02-776 Warszawa
Tel.: +48 22 643 81 73
Tel. kom.: +48 501 288 684
E-mail: biuro@adiunctor.pl


Zdjęcia: MEWA

zdj katalog1.jpg

Nowy katalog marek firmy MEWA zawiera innowacyjne produkty dla niemal wszystkich zastosowań

 

zdj buty1.jpg

MEWA oferuje produkty klasy S1: nowoczesne, wysokiej jakości materiały sprawiają, że buty ochronne są lepsze, bezpieczniejsze i ładniejsze.
 


zdj kurtki1.jpg


Rozszerzony asortyment kurtek pikowanych, polarowych i typu soft shell, przeznaczonych do noszenia w różnych połączeniach (system Crossover) zadowoli każdego.