Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Wiosenna nowość od Clinexu – Clinex Floral Fruit
(2018-04-17)

Nowa odsłona sprawdzonego preparatu do profesjonalnego utrzymania czystości. Uniwersalny środek do mycia podłóg musi nie tylko dobrze spełniać swoje zadanie, ale również pozostawiać przyjemny zapach. Do tej pory klienci mogli wybierać spośród zapachów:kwiatowego (blush), cytrusowego (citro) i oceanicznej bryzy (ocean), a teraz do asortymentu dołącza intrygujący zapach soczystych owoców. Świeży, orzeźwiający i wyjątkowo przyjemny, to nowy ClinexFloralFruit.  

floral_fruit_new.jpg

 

Dobór kompozycji zapachowej jest często bagatelizowany przez zarządców i personel sprzątający, a to błąd! Niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie zapachu środków czystości, by zapewnić jak najlepszy komfort osobom przebywającym na terenie danego obiektu. Odczuwany zapach wpływa na nasze subiektywne odczucie czystości miejsca, w którym się znajdujemy, a ponadto atrakcyjna woń sprawi, że będziemy tam chętniej wracali.To bardzo istotne np. w przypadku centrów handlowych. Nie może być drażniący i nachalny, dlatego najczęściej wybierane są kompozycje o dyskretnych nutach, jak kwiatowe, cytrusowe, wodne i teraz również owocowe.

Linia produktów ClinexFloral jest przeznaczona do mycia ręcznego wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni zmywalnych, jak podłogi i posadzki. Odparowuje szybko nie pozostawiając smug, natomiast zapach świeżych owoców pozostaje na dłużej.

ClinexFloral to produkty wybierane przez zawodowców do utrzymania czystości na sporych powierzchniach. Są również bardzo wydajne, co przekłada się na wyraźne oszczędności. Do mycia wystarczy już 50 ml na 10 litrów wody, a przy opornych zabrudzeniach zwiększamy ilość preparatu do 100 ml, a nawet 200 ml. Doskonale poradzi sobie z codziennymi zabrudzeniami w biurowcach, szkołach czy obiektach handlowych. Myje, czyści, a także delikatnie nabłyszcza pielęgnowane powierzchnie. Warto wiedzieć, że preparaty ClinexFloral zawierają substancje antystatyczne, które utrudnią odkładanie się kurzu i pyłu, a z drugiej strony, ułatwią ich późniejsze usuwanie.

ClinexFloralFruit dostępny jest w butelce o pojemności 1 litra oraz w kanistrach: 5 i 10 litrów.

Informacja o produkcie: https://www.clinex.com.pl/produkty,563/clinex-floral-fruit


clinexlogo.png