Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

NOWOŚĆ - Scrubmaster B120 R – moc i wygoda w jednej maszynie.
(2018-03-26)
 
63.jpg
 
Zwiększona wydajność powierzchniowa i doskonała manewrowość: Scrubmaster B120 R został zaprojektowany z myślą o sprzątaniu centrów handlowych, hal produkcyjnych oraz obiektów z dużym przepływem ludzi, takich jak dworce i lotniska. Ze swoim 120-litrowym zbiornikiem oraz w połączeniu z czterema różnymi szerokościami roboczymi maszyna gwarantuje szybkie i wydajne czyszczenie dużych i średnich powierzchni. Co więcej, kompaktowe wymiary i 90-stopniowy kąt skrętu kierownicy sprawiają, że jest bardzo zwrotna i uniwersalna. Maszyna może być wyposażona w szczotki tarczowe lub walcowe, co pozwala zaadaptować ją do indywidualnych wymagań klienta. Scrubmaster B120 R zapewnia operatorowi idealne miejsce pracy: ergonomicznie zaprojektowane, z detalami ułatwiającymi wydajną pracę.
 
Wydajność powierzchniowa do 5 800 m2/h
 
64.jpg

 

62.jpg

Firma Hako powstała w 1948 r. Dzisiaj, jako jeden z wiodących producentów maszyn czyszczących na świecie, obecna jest w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach. Od dwudziestu lat działa także w Polsce. To jedyna firma na rynku z tak szeroką ofertą maszyn do kompleksowego utrzymania czystości wnętrz i całorocznego utrzymania terenów zewnętrznych. HAKO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to polski oddział niemieckiego holdingu i lider krajowego rynku maszyn czyszczących. Firma posiada oddziały w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu i Gdańsku. Dzięki temu HAKO POLSKA dostarcza rozwiązania czyszczące i zapewnia niezawodny serwis na terenie całej Polski.

Obecnie pod marką HAKO dostępne są:
szorowarki automatyczne, bezpyłowe zamiatarki przemysłowe, odkurzacze, polerki, maszyny jednotarczowe, pojazdy wielofunkcyjne i nośniki narzędzi do całorocznego utrzymania terenów miejskich oraz obszarów zieleni, środki czyszczące oraz systemy dozowania i napełniania.