HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

SOSEXPO 2018
(2017-10-30)
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w VII Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO, które odbędzie się dnia 1 lutego 2018 roku w Hotelu Novotel Warszawa Airport, ul. 1 Sierpnia 1.

Forum na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń poświęconych gospodarowaniu odpadami, stając się jednym z ważniejszych wydarzeń tej branży w Polsce. Program SOSEXPO jest przygotowywany w konsultacji z administracją rządową i samorządową, izbami i stowarzyszeniami branżowymi, w kompetencji których znajdują się zagadnienia związane z gospodarką odpadami.
 
s2.jpg
 

Tegoroczna edycja Forum Sosexpo będzie się składała z:

  -  Konferencji podzielonej na dwie główne sesje panelowe: „Unijny pakiet na rzecz Gospodarki o Obiegu Zamkniętym – jakie są jego cele i co oznacza dla Polski?” oraz „Innowacyjność: mechanizmy, przykłady, ryzyka”.

  - warsztatów szkoleniowych, złożonych z dwóch sesji skierowanych do środowisk samorządowych i przedsiębiorców działających w obrębie sektora: „Jak wdrożyć nowe zasady selektywnej zbiórki odpadów komunalnych i osiągnąć cele ekologiczne do 31.12.2020 roku?” oraz „Standardy surowców wtórnych oczekiwane przez zakłady przetwarzania – wymagania recyklerów odpadów opakowaniowych”. Uczestnicy szkolenia otrzymania certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

   -  Wystawy na której zaprezentowane zostaną ciekawe, innowacyjne i nowoczesne rozwiązania i produkty branży

Przewidujemy, że wzorem lat ubiegłych w ramach wydarzenia weźmie udział ponad 300 osób: przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, środowisk przemysłowych i biznesowych, instytucji publicznych, instytutów naukowo-badawczych, a także zakładów gospodarowania odpadami.

VII Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO 2018, 01.02.2018. Hotel Novotel Airportul, 1 Sierpnia 1, Warszawa

Wszelkie pytania prosimy kierować do organizatora:
Zarząd Targów Warszawskich  S.A.
Tel.: +48 22 849 60 06 w.121, 122
e-mail: sosexpo@ztw.pl

Więcej: www.sosexpo.ztw.pl

sprzatanie_rgb1.png

Patronem Medialnym Wydarzenia