HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Międzynarodowa Konferencja Branży Pralniczej CEE-TEX WARSAW 2017
(2017-06-20)

 

cee-tex_logo_popup_v1.jpg

W dniach 12 – 14 października 2017 roku będzie miało miejsce największe wydarzenie w branży pralniczej w Polsce – Międzynarodowa Konferencja Pralnicza WARSAW 2017. Będzie to jednocześnie największe branżowe wydarzenie w Europie Środkowej. Swój udział w konferencji zadeklarowali goście z zagranicy, m. in. z Węgier, Czech, Słowacji, Serbii, Ukrainy, Macedonii, Chorwacji, Niemiec, Holandii.

CEE-TEX WARSAW 2017 będzie jedyną, merytoryczną konferencją w bieżącym roku i dlatego też mamy nadzieję, że nie zabraknie na niej bardzo dużej reprezentacji polskich pralników i włókienników.

Chcielibyśmy by Konferencja WARSAW 2017 umożliwiła zaprezentowanie potęgi polskiej branży pralniczej na międzynarodowym forum oraz była wizytówką Polski, i w związku z tym zapraszamy Państwa, polskich Pralników, do licznego udziału w organizowanym przedsięwzięciu.

Szczególnie serdecznie zapraszamy Właścicieli oraz Przedstawicieli firm produkujących i sprzedających środki produkcji (maszyny, urządzenia, środki piorące) jak i produkty wspierajace i wspomagające naszą branżę.

Tematem przewodnim Konferencji będzie innowacyjność w branży pralniczej i włókienniczej.

ZAPRASZAMY

 LogoPralnicy.png


Źródło:
Stowarzyszenie Pralników Polskich

ul. Banacha 1a
02-097 Warszawa
www.pralnictwo.pl