Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Ogólnopolskie Dni Czystości zaczynają się już jutro 26 kwietnia
(2017-04-25)

dclogo.png


Ogólnopolskie Dni Czystości zaczynają się już w najbliższą środę 26 kwietnia, a wraz z nimi 9 konferencji tematycznych dedykowanych utrzymaniu czystości w różnych sektorach rynku oraz z różnej perspektywy.

Spodziewamy się wybitnych ekspertów min. z PZU, Ministerstwa Rozwoju, przedstawicieli środowiska medycznego i branżowego działających w Polsce jak i w USA. Swoją obecność potwierdzili także przedstawiciele kadry zarządzającej ISSA - The Worldwide Cleaning Industry Association.

Wydarzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób zarządzających oraz odpowiedzialnych za zamówienia i utrzymanie czystości w obiektach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, usługowych, placówkach edukacyjnych oraz przedstawicieli branży związanej z utrzymaniem czystości.

Konferencje

1. Czystość i higiena w szpitalach

Data: 2017-04-26 | Sala: 1

2. Sprzątanie w zamówieniach publicznych dla zamawiających

Data: 2017-04-26 | Sala: 2

3. Branża profesjonalnego sprzątania w erze globalizacji i aktualnych wyzwań rynkowych. Poprawa rentowności w sprzątaniu dzięki nowoczesnym technologiom na przykładzie USA.
Data: 2017-04-26 | Sala: 3

4.  Jak utrzymać atrakcyjność i bezpieczeństwo budynków?
Data: 2017-04-26 | Sala: 4

5.  Optymalizacja kosztów utrzymania czystości w hotelarstwie
Data: 2017-04-26 |

6. Zamówienia publiczne - warsztaty dla wykonawców
Data: 2017-04-27 | Sala: 1

7.  Sprzątanie w szkołach i przedszkolach
Data: 2017-04-27 | Sala: 2

8.  Praktycy - Praktykom
Data: 2017-04-27 | Sala: 3

9. Czystość w PKP
Data: 2017-04-27 | Sala: 4


Więcej informacji dostępnych jest pod linkiem: http://dni-czystosci.com.pl

 

sprzatanie_rgb1.png

Patronem Medialnym Wydarzenia

OGÓLNOPOLSKIE DNI CZYSTOŚCI 2017
Ogólnopolskie DNI CZYSTOŚCI to największe wydarzenie poświęcone utrzymaniu czystości w budynkach i instytucjach użyteczności publicznej. Podczas wydarzenia zaplanowano 9 konferencji tematycznych dedykowanych różnym sektorom, w tym szpitalom, szkołom, czy branży HoReCa. Wydarzeniu towarzyszyć będą także pokazy podczas których będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami utrzymania czystości. Ponad 70 wystawców będzie dostępnych przez 2 dni dla kilku tysięcy uczestników.


pigc.png


Polska Izba Gospodarcza Czystości jest instytucją zrzeszającą producentów, dystrybutorów i usługodawców. Głównym celem Izby jest: reprezentowanie interesów gospodarczych członków Izby, oraz nie będących jej członkami krajowych producentów, dystrybutorów oraz usługodawców w szczególności wobec organów państwowych i samorządowych, a także w relacjach międzynarodowych, kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki w działalności gospodarczej, w szczególności opracowywanie i doskonalenie norm rzetelnego postępowania w obrocie gospodarczym w branży czystości, integrowanie środowiska producentów, dystrybutorów i usługodawców branży czystości w zakresie wprowadzania nowych technik i technologii, a także podejmowanie inicjatyw dla realizacji i przestrzegania aktów normatywnych, krajowych i międzynarodowych.