HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Oszczędzaj na kosztach sprzątania, nie na czystości
(2017-04-24)

 

nilfisk_logo.png

 

Liczy się każda sekunda, każda kropla i każda zaoszczędzona złotówka. Optymalizacji kosztów powinniśmy szukać precyzyjnie. Jak redukować czas i koszty sprzątania bez kompromisu na  jego jakości? Odpowiedzi znają eksperci firmy Nilfisk.

Placówki medyczne, sektor przemysłowy, centra logistyczne, galerie handlowe, powierzchnie sklepowe, biura czy obiekty użyteczności publicznej to newralgiczne przestrzenie wymagające  stałego utrzymania najwyższego poziomu czystości. Dla jego zapewnienia kluczowy jest właściwy dobór urządzeń oraz rozwiązań technologicznych, które zagwarantują maksymalną wydajność, skuteczność sprzątania i pozwolą realnie obniżyć koszty operacyjne.

Dlatego Nilfisk, światowy producent maszyn czyszczących, wyposaża swoje produkty w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, optymalizujące wydajność i ergonomię oraz zwiększające skuteczność ich pracy przy znacznej redukcji kosztów sprzątania. System Ecoflex kontroluje zużycie wody i detergentów. Funkcja SmartFlow automatycznie dostosowuje ilość dozowanego roztworu chemicznego do prędkości jazdy, a technologia SilenTech obniża poziom hałasu, dzięki czemu sprzątanie staje się możliwe i nieuciążliwe dla otoczenia także w godzinach pracy obiektu.

NF Floor Care_Range_Rev2.jpg

– Wiemy, jak różnorodne potrzeby i oczekiwania mają nasi Klienci. Wychodząc im naprzeciw, stworzyliśmy serię maszyn czyszczących dostosowanych do różnych powierzchni i warunków – mówi Damian Kozłowski, Dyrektor Sprzedaży w firmie Nilfisk Polska. – To bardzo szeroka oferta produktowa skierowana do każdego odbiorcy, obejmująca zarówno niewielkie i poręczne urządzenia szorujące bardzo dobrze radzące sobie na małych i ciasnych powierzchniach, jak i te duże, o ogromnej wydajności pracy maszyny samojezdne dedykowane do obsługi obiektów wielkopowierzchniowych.

Na szczególną uwagę zasługuje nowy prowadzony automat szorująco-zbierający SC500. – Jest to bardzo nowoczesna konstrukcja zamknięta w  kompaktowej obudowie, doskonale radząca sobie na obiektach wrażliwych na hałas takich jak szpitale, hotele czy sklepy. Dzięki zastosowanym w niej nowym rozwiązaniom technicznym wyznacza ona nowy kierunek w rozwoju sprzątania maszynowego  – dodaje Damian Kozłowski.

 

SC500 opera house3.jpg

 

Nilfisk oferuje również kilka innych nowych modeli maszyn czyszczących cieszących się dużym zainteresowaniem wśród Klientów, m.in. SC100 – najmniejszy w ofercie automat szorująco-zbierający idealny do dokładnego sprzątania wąskich i trudno dostępnych miejsc oraz jego przeciwieństwo - czyli model SC6000 – jeden z największych, samojezdnych automatów szorująco-zbierających, który skutecznie i szybko umyje duży obszar magazynu czy sklepu wielkopowierzchniowego.

Warto podkreślić, że nowoczesne maszyny czyszczące dają użytkownikowi kontrolę nad niemal każdym aspektem procesu sprzątania mechanicznego, takimi jak siła nacisku tarczy roboczej,  ilość zużywanej wody i detergentu oraz prędkość pracy. Dodatkowa opcja chwilowego zwiększenia tych parametrów za pomocą jednego przycisku umożliwia pozbycie się nawet najgorszego, punktowo zlokalizowanego brudu bez konieczności zatrzymywania maszyny.

Czy to już wszystko, co może być potrzebne do efektywnego sprzątania rozległych powierzchni? Mariusz Szostak, Key Account Manager odpowiadający w firmie Nilfisk Polska za współpracę z dużymi firmami sprzątającymi, przekonuje, że nie. I odwołuje się do swojego doświadczenia:

- Najwyższa jakość urządzeń Nilfisk, ich niezawodność i ergonomiczna obsługa to fundament naszej firmy. Równolegle priorytetem dla naszych partnerów biznesowych jest terminowość dostaw, niskie koszty eksploatacyjne, szybki czas reakcji serwisowej i kompleksowe dostarczanie innowacyjnych rozwiązań umożliwiających realizację usługi w każdym sektorze gospodarki. Jako wiodący na światowym rynku producent profesjonalnych maszyn czyszczących gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość współpracy na każdym jej etapie –
przekonuje ekspert.