HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

III Forum Branży Pralniczej i Włókienniczej. CEE-TEX WARSAW 2017
(2017-01-04)
Na spotkaniu Przedstawicieli Stowarzyszeń z Europy Centralnej, Wschodniej i Południowej (CEE-TEX), zorganizowanego pod patronatem CINET (International Committee of Textile Care) ustalono, że w dniach 12-14 października 2017 roku zostanie zorganizowane w Warszawie III Forum Branży Pralniczej i Włókienniczej (CEE-TEX WARSAW 2017).

Tematem przewodnim Forum będzie innowacyjność w branży pralniczej i włókienniczej.

Stowarzyszenie Pralników Polskich, jako gospodarz spotkania, zaprasza do współpracy przy jego organizacji Przedstawicieli Stowarzyszenia Włókienników Polskich oraz pracowników naukowych Politechniki Łódzkiej.

Na Forum będą składały się wykłady, wystawa wyrobów i prezentacja technologii oraz urządzeń, firm związanych z rynkiem pralniczym i włókienniczym, a także wizyta techniczna w pralni „PRAWOL”, która została wyróżniona w „Global Best Practice Award 2016”, przyznawanej przez CINET.

W III Forum swoje uczestnictwo zapowiedziało wielu Gości z zagranicy: Węgier, Czech, Słowacji, Serbii, Ukrainy, Macedonii, Chorwacji, Niemiec czy Holandii, którym oprócz potęgi naszego rynku pralniczego i włókienniczego, chcielibyśmy pokazać piękno stolicy Polski.

Mam nadzieję, że nie zabraknie na nim również bardzo dużej reprezentacji polskich pralników i włókienników.

ZAPRASZAMY

 

 LogoPralnicy.png


Źródło:
Stowarzyszenie Pralników Polskich

ul. Banacha 1a
02-097 Warszawa
www.pralnictwo.pl