HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Nowoczesne, niezawodne i ekologiczne. Od 10 lat MEWA oferuje w Polsce tekstylia przemysłowe najwyższej jakości.
(2016-10-08)

MEWA-Logo16.jpg


Od ponad 100 lat firma MEWA proponuje tekstylia przemysłowe i rozwiązania, służące utrzymaniu czystości, które z powodzeniem stosowane są w przemyśle, rzemiośle, warsztatach samochodowych, handlu i gastronomii. Od początku tego roku MEWA oferuje w Polsce również odzież roboczą.

W obszarze czyściw MEWA obchodzi w Polsce właśnie jubileusz: już dziesięć lat użytkownicy w Polsce korzystają ze sprawdzonych czyściw bawełnianych wielokrotnego użytku firmy MEWA, oferowanych w czterech wersjach, zależnie od rodzaju zastosowania, w ramach tzw. pełnej usługi (dostawa – odbiór – pranie – ponowna dostawa do klienta).

Wynajmij odzież roboczą, my ją upierzemy

Teraz firmy działające w takich sektorach jak przemysł i rzemiosło,mogą zaopatrywać swoich pracowników także w odzież roboczą firmy MEWA.
Odzież robocza oferowana jest w ramach pełnej usługi:
-    Odzież dostarczana jest do klienta
-    Zabrudzone ubrania są odbierane i prane
-    Następnie, już czysta odzież, odsyłana jest do klienta.
Wykonywane są też niezbędne naprawy odzieży.Na życzenie klienta odzież może być zaopatrzona w logo firmy.Jest to praktyczne i opłacalne, bowiem MEWA punktualnie i niezawodnie dba o czystą odzież dla pracowników klienta.

To się opłaca…

W Polsce MEWA oferuje dwie kolekcje: PERFORMANCE i TRENDLINE.

PERFORMANCE do zastosowania w przemyśle i rzemiośle. MEWA TRENDLINE świetnie nadaje się dla wszystkich, którzy wykonują prace budowlane i wykończeniowe. Zwykle dwukolorowa kolekcja PERFORMANCE obejmuje kurtki, kamizelki, spodnie ze ściągaczem i tzw. spodnie ogrodniczki w siedmiu kombinacjach kolorystycznych. W kolekcji MEWA TRENDLINE np. wzmocnienia na kolanach, wszywane plisy do podtrzymywania podwiniętego rękawa czy odblaskowe lamówki, wykonane są w kolorze kontrastującym z pozostałymi elementami danego ubrania. Tym samym połączono funkcjonalność z modnym wyglądem: w licznych kieszeniach można bezpiecznie schować wiele przedmiotów.Elementy chroniące przed otarciem oraz wzmocnienia na kolanach chronią osobę noszącą dane ubranie robocze, a odblaskowe lamówki zwiększają bezpieczeństwo pracowników po zmroku.

MEWA_Siegel_EN.jpg

 

MEWA Textil-Management
Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 44 placówki, oferując w ramach systemu pełnej obsługi odzież roboczą i ochronną, czyściwa, wycieraczki do butów, absorpcyjne maty olejowe, jak również urządzenia do czyszczenia części. Dodatkowo można także zamówić z katalogu artykuły BHP oferowane pod marką „World Wide Work by MEWA“. 4900 pracowników obsługuje ponad 174 600 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2015 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 612 mln euro.
Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołową firmą w segmencie zarządzania tekstyliami. W listopadzie 2013 roku, w ramach Niemieckiej Nagrody za Zrównoważony Rozwój, MEWA wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. W 2016 roku wydawnictwo Deutsche Standards po raz trzeci przyznało firmie tytuł „Marki Stulecia“, a w 2015 roku po raz drugi tytuł „Lidera Światowego Rynku”.

www.mewa-service.pl

Filmy o MEWA Textil-Management: http://www.youtube.com/user/mewaPOL

MEWA na Twitterze: twitter.com/mewa_pl

Kontakt dla prasy:

ADIUNCTOR Roman Benedykciuk
02-776 Warszawa, ul. Nugat 8 m 59
Tel.: +48 22 643 81 73
E-mail: biuro@adiunctor.pl

 Zdjęcia: MEWA

zdj 1m10.jpg

Tekstylia przemysłowe firmy MEWA oferowane są w sprawdzonym systemie pełnej usługi.

zdj 2m10.jpg

W kolekcji TRENDLINE są także ubrania robocze dla kobiet.

zdj 3m10.jpg

Bermudy i lekkie kamizelki z kolekcji PERFORMANCE są wygodne szczególnie do pracy w lecie.