Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Już jest - nowy katalog „World Wide Work by MEWA“
(2016-09-03)

MEWA-Logo16.jpg

 

Od 1 września dostępny jest nowy katalog odzieży roboczej i artykułów bhp firmy MEWA. Katalog jest przeznaczony dla wszystkich, którzy potrzebują wyposażenia niezbędnego do działania w środowisku pracy.

Wynająć – kupić – nosić
Chyba każdy z nas lubi być mile zaskakiwany. W nowym katalogu „World Wide Work by MEWA“ fantazja łączy się z rzeczywistością –zdjęcia,przypominające do złudzenia prawdziwe obrazy, ukazują środowisko pracy w świecie pełnym fantazji. Ilustracje do katalogu powstały we współpracy z zespołem grafików FreddArt. „Obrazy, które łączą ze sobą świat rzeczywisty i kreowany, symbolizują także związek z dwoma obszarami działania firmy MEWA - odzież roboczą oferowaną w systemie wynajmu, perfekcyjnie uzupełniania nasza oferta w zakresie artykułów bhp, które można zakupić“, objaśnia koncepcję nowego katalogu Margharet Feldgiebel, dyrektor działu ds. artykułów bhp w firmie MEWA, „doradzamy zatem w możliwie najlepszy sposób naszym klientom w każdym zakresie i oferujemy im pełne wyposażenie.“ Na 367 stronach katalogu klienci znajdą wszystko, czego potrzebują: od wyposażenia ochronnego, takiego jak rękawice, buty i odzież, poprzez kurtki z tkaniny softshell i akcesoria, aż po elementy ostrzegawcze.

Szybko znaleźć odpowiedni produkt
    Jakie rękawice będą mi potrzebne do jakich czynności? Gdzie znajdę odpowiednie i bezpieczne obuwie dla moich mechaników? Czy do moich spodni roboczych mogę dopasować jakąś kurtkę z polaru? Odpowiedzi na te pytania dostarcza klientom katalog zawierający około 1800 różnorodnych produktów, które praktycznie można wykorzystać w każdym środowisku pracy. Poza tym tegoroczny katalog „WORLD WIDE WORK by MEWA“ zawiera kilka specjalnych działów, jak na przykład:

-    Inspirujące zestawy. Na wielu stronach katalogu klienci znajdą przykłady modnych kombinacji do wykorzystania w środowisku pracy, składających się z odzieży, obuwia, rękawic i różnych akcesoriów.

-    Ostrzeganie w centrum uwagi. Nowe kolekcje odzieży ostrzegawczej HiVis marki KORSAR®, jak też inne liczne artykuły ostrzegawcze – od odblasków na spodniach ogrodniczkach po specjalne czapki. Na 13 stronach znaleźć można wszystko, co jest niezbędne do pracy w dzień i w nocy, jak też przy ograniczonej widoczności.

-    Specjalne usługi, jak „zarządzanie butami“ czy „system wyszukiwania rękawic“. Wspieramy naszych klientów tam, gdzie potrzebują oni takiej pomocy: czy to odwiedzając ich na miejscu i doradzając w doborze butów roboczych, czy też oferując im skorzystanie z praktycznego systemu wyszukiwania rękawic. W oparciu o proste pytania system umożliwia szybkie i łatwe wyszukanie danego modelu rękawic, odpowiedniego do zastosowania określonego przez klienta.

-    Specjalne zestawy. Na przykład dla spawaczy lub osób pracujących na zewnątrz w zimie przy ujemnych temperaturach - katalog zawiera praktyczne pakiety, które można zamówić, składające się z odzieży i wyposażenia dostosowanych bezpośrednio do potrzeb klientów.

-    Modny wygląd, kompetentna telefoniczna lub bezpośrednia konsultacja, jak też wieloletnie-doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa pracy – to podstawowe cechy oferty, jaką zawiera katalog „WORLD WIDE WORK by MEWA“. Wszystkie artykuły dostarczane są w Niemczech w ciągu 24 godzin, a w krajach sąsiednich w ciągu 72 godzin. Katalog można zamówić przez stronę internetową firmy MEWA: http://www.mewa.de/kontakt/katalogbestellung/.
 

MEWA_Siegel_EN.jpg

MEWA Textil-Management
Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 44 placówki, oferując w ramach systemu pełnej obsługi odzież roboczą i ochronną, czyściwa, wycieraczki do butów, absorpcyjne maty olejowe, jak również urządzenia do czyszczenia części. Dodatkowo można także zamówić z katalogu artykuły BHP oferowane pod marką „World Wide Work by MEWA“. 4900 pracowników obsługuje ponad 174 600 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2015 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 612 mln euro.
Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołową firmą w segmencie zarządzania tekstyliami. W listopadzie 2013 roku, w ramach Niemieckiej Nagrody za Zrównoważony Rozwój, MEWA wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. W 2016 roku wydawnictwo Deutsche Standards po raz trzeci przyznało firmie tytuł „Marki Stulecia“, a w 2015 roku po raz drugi tytuł „Lidera Światowego Rynku”.

www.mewa-service.pl

Filmy o MEWA Textil-Management: http://www.youtube.com/user/mewaPOL

MEWA na Twitterze: twitter.com/mewa_pl

Kontakt dla prasy:

ADIUNCTOR Roman Benedykciuk
02-776 Warszawa, ul. Nugat 8 m 59
Tel.: +48 22 643 81 73
E-mail: biuro@adiunctor.pl

 Zdjęcia: MEWA

zdj 1MEWA.jpg

Połączenie środowiska pracy i fantazji - na ilustracjach w stylu StreetArt w nowym katalogu „World Wide Work by MEWA“…
 
zdj 2MEWA.jpg

…zaprezentowano w sposób spektakularny odzież i artykuły bhp.