HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

ORION PRO+ profesjonalna pomoc dla każdego rolnika
(2011-06-27)

OPRYSKIWACZ ORION PRO +,

Profesjonalny Opryskiwacz ciśnieniowy ORION PRO +, firmy Kwazar spełni oczekiwania wszystkich, którym zależy na zachowaniu czystości i wysokiej higieny.  Sprawdza się on szczególnie w sytuacjach, w których wymagana jest precyzja i dokładność. Opryskiwacz przeznaczony jest do ochrony i pielęgnacji roślin w ogrodach, sadach i winnicach a także w uprawach rolnych i szklarniowych.

Dodatkowo może być  wykorzystywany do zwalczania szkodników magazynowych, rozpylania detergentów czyszczących, jak również do dezynsekcji i dezynfekcji.

Dzięki zastosowaniu w opryskiwaczu uszczelnień z Vitonu, urządzenie jest odporne na większość silnych środków chemicznych. ORION PRO + w bezpieczny i łatwy sposób pozwala na nanoszenie środków do dezynfekcji pod ciśnieniem.

Orion 12 L PRO+600pix.jpg

ORION  PRO +  to urządzenie niezawodne, funkcjonalne i wszechstronne. Dzięki możliwości dopasowania do niego bogatej gamy końcówek,  opryskiwacz ten możemy z powodzeniem używać nie tylko do rozpylania środków dezynfekujących, ale  również do sprzątania dużych pomieszczeń gospodarczych (magazyny, spichlerze, chlewnie, itp.) czy też nanoszenia impregnatów.

Opryskiwacz dostępny jest w czterech pojemnościach : 3 L,  6 L, 9 L, 12 L
Sugerowana cena detaliczna to odpowiednio : 130zł, 140 zł, 150zł i 160 zł

Dodatkowych informacji udziela:
Best Image PR Sebastian Kalmus; tel. +48 22 890 13 65/66